Facebook Feed

LIVE NOW, Armando Radio Show ...

View on Facebook

Ora 18:30, emisioni "We are young" me Klitin dhe Klodin. Na ndiqni, te rejat me te fundit nga bota e showbiz. Muzike shqiptare dhe e huaj, e perzgjedhur me shije nga moderatori Fatlum Daija. Na ndiqni ! 88.1 FM ...

View on Facebook

Fundjava fillon te enjten. Live Now! ...

View on Facebook

We Are Young ON AIR! Me Fatmiren,Klodin,Klitin nen drejtimin e Fatlumit 🙂 Enjoy ...

View on Facebook

Sonte ora 20:00 ritransmetim i emisionit
"Ora e jone eshte 12-të", ne mikrofon Kllouni Erind dhe Ajla. Ma ndiqni ne 88.1 Fm ose ne vintageradio.al
...

View on Facebook

Vecchia Genova - Vene Italiane. ...

View on Facebook